Отзывы о компании Nice for youНаталія С.30.11.2024 ОтличноГель-лаки Принцеси Діснею це щось неймовірне, фото не передає всієї краси. не жалію, що взяла одразу всю колекціюІрина С.28.11.2024 Очень плохоЗамовлення ще не прийшло, вже пішли треті суткиОльга С.28.11.2024 Отличнопомилка прийшла дуже швидко,все гарно запаковано,все дуже мені сподобалось,дякую!Тетяна Д.21.11.2024 ОтличноВалентина О.15.11.2024 ОтличноСветлана Ж.06.11.2024 Хорошовсе добре, але базу не того кольору поклали . будьте уважні при огляді посилки.Екатерина К.06.11.2024 Очень плоходуже довго,та не зв'язуються зі мноюОлена Д.06.11.2024 Очень плохоТаня К.02.11.2024 ОтличноНаталія Д.25.10.2024 Отлично
Гель-лаки Принцеси Діснею це щось неймовірне, фото не передає всієї краси. не жалію, що взяла одразу всю колекцію
Замовлення ще не прийшло, вже пішли треті сутки
помилка прийшла дуже швидко,все гарно запаковано,все дуже мені сподобалось,дякую!
все добре, але базу не того кольору поклали . будьте уважні при огляді посилки.
дуже довго,та не зв'язуються зі мною