Відгуки про компанію Nice for YouНаталія С.30.11.2024 ВідмінноГель-лаки Принцеси Діснею це щось неймовірне, фото не передає всієї краси. не жалію, що взяла одразу всю колекціюІрина С.28.11.2024 Дуже поганоЗамовлення ще не прийшло, вже пішли треті суткиОльга С.28.11.2024 Відміннопомилка прийшла дуже швидко,все гарно запаковано,все дуже мені сподобалось,дякую!Тетяна Д.21.11.2024 ВідмінноВалентина О.15.11.2024 ВідмінноСветлана Ж.06.11.2024 Добревсе добре, але базу не того кольору поклали . будьте уважні при огляді посилки.Екатерина К.06.11.2024 Дуже поганодуже довго,та не зв'язуються зі мноюОлена Д.06.11.2024 Дуже поганоТаня К.02.11.2024 ВідмінноНаталія Д.25.10.2024 Відмінно
Гель-лаки Принцеси Діснею це щось неймовірне, фото не передає всієї краси. не жалію, що взяла одразу всю колекцію
Замовлення ще не прийшло, вже пішли треті сутки
помилка прийшла дуже швидко,все гарно запаковано,все дуже мені сподобалось,дякую!
все добре, але базу не того кольору поклали . будьте уважні при огляді посилки.
дуже довго,та не зв'язуються зі мною